De PHILIPS PERFECTCARE 7000 SERIES PSG7040/10 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze stoomgeneratoren en kies je stoomgenerator uit 35 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS PERFECTCARE 7000 SERIES PSG7040/10
PHILIPS PERFECTCARE 7000 SERIES PSG7040/10
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS PERFECTCARE 7000 SERIES PSG7040/10
PerfectCare 7000 Series Stoomgenerator PSG7040/10
De PerfectCare 7000-serie stoomgenerator, ontworpen voor jouw comfort en gemak, is ongelooflijk licht en krachtig. Met gemakkelijke hantering en krachtige stoom bereik je snel geweldige resultaten. Bovendien is deze stoomgenerator uitgerust met OptimalTEMP-technologie, zodat je geen brandplekken op je strijkbare kleding krijgt.
Automatische uitschakeling om risico’s te voorkomen
Ben je weleens verstrooid en vergeet je je stoomgenerator uit te schakelen? Geen zorgen! Deze stoomgenerator heeft een automatische uitschakelfunctie om risico’s te minimaliseren. Bovendien bespaar je energie.
Herontworpen zool voor optimale glijprestaties
De SteamGlide Elite-zool zorgt voor een soepele glijbeweging en is bestand tegen maximale krassen. De roestvrijstalen basis is twee keer zo sterk als een standaard aluminium basis, en het gepatenteerde 6-laags titaniumcoating glijdt moeiteloos voor ongeëvenaarde snelheid.
Veilig vergrendelingssysteem
Veiligheid staat voorop, toch? Je kunt je strijkijzer veilig vergrendelen op het basisstation, zodat je het gemakkelijk door het huis kunt verplaatsen zonder per ongeluk de hete zool aan te raken.
Een krachtige stoom
Verwijdert moeiteloos de meest hardnekkige kreuken uit je kleding, zelfs op dikke stoffen.
Onderhoudsgemak
Ontkalk regelmatig je strijkijzer om de levensduur te verlengen en een optimale stoomproductie te garanderen. Met dit strijkijzer, voorzien van het exclusieve Easy De-Calc systeem, wordt dit nog eenvoudiger. Dit systeem verzamelt continu kalkaanslag. Een waarschuwingslampje geeft aan wanneer het tijd is om het te legen. Het enige wat je hoeft te doen, is de dop verwijderen en de kalkdeeltjes afvoeren. Zo simpel is het!
Technische specificaties over de PHILIPS PERFECTCARE 7000 SERIES PSG7040/10
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 2100 W |
| Stoomdruk | 8 bar |
| Stoomshot | 600 g/min |
| Type zool | Roestvrij staal |
Algemeen
| Type | Strijkijzer met stoomgenerator |
| Vermogen | 2100 W |
| Stoomdruk | 8 bar |
| Stoomshot | 600 g/min |
| Type zool | Roestvrij staal |
| Zelfreinigende zool | Ja |
| Temperatuurregeling | Automatisch |
| Opwarmtijd | 2 min. |
Comfort en veiligheid
| Stoomdebiet | 120 g/min |
| Inhoud waterreservoir | 1800 ml |
| Afneembaar waterreservoir | Ja |
| Indicator leeg waterreservoir | Ja |
| Regelbare stoomkracht | Automatische stoomregeling |
| Verticaal ontkreuken | Ja |
| Antikalksysteem | Anti-kalkreservoir ledigen |
| Herinnering ontkalken | Ja |
| Indicator stoom klaar | Ja |
| Beveiligd opbergsysteem | Ja |
| Antidrupsysteem | Ja |
| Automatische stoomstart | Neen |
Functies
| Droogijzerfunctie | Neen |
| Constante stoomdruk / pressing | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
| Stoomautonomie | Onbeperkt |
Verbruik
| Energiekost | 0.82 euro/uur |
| Energieverbruik | 2.10 kWh |
| Ecofunctie | Neen |
| Ecocheques | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Snoerlengte | 1.65 m |
| Kleur | Zilver |
| Afmetingen (HxBxD) | 27.5 x 24 x 47.5 cm |
| Gewicht | 3.85 kg |
Extra kenmerken
| Spray | Neen |
| Gewicht strijkijzer | Niet meegedeeld |
| Snoeroproller | Neen |
| Bijzonderheden | OptimalTEMP-technologie, Gegarandeerd geen schroeiplekken |
| Vanden Borre-code | 7969430 |