De CALOR ULTIMATE PURE FV9838C0 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze strijkijzers en kies je strijkijzer uit 31 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CALOR ULTIMATE PURE FV9838C0
CALOR ULTIMATE PURE FV9838C0
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CALOR ULTIMATE PURE FV9838C0
Technische specificaties over de CALOR ULTIMATE PURE FV9838C0
Algemeen
| Stoomshot | 240 g/min |
| Vermogen | 3000 W |
| Type zool | - |
| Type | Stoomstrijkijzer |
| Automatische stop | 8 min. |
| Gewicht | 2.225 kg |
Comfort en veiligheid
| Stoomdebiet | 60 g/min |
| Inhoud waterreservoir | 350 ml |
| Automatische stoomstart | Ja |
| Regelbare stoomkracht | Ja |
| Antikalksysteem | Geïntegreerde microkalkfilter |
| Verticaal ontkreuken | Ja |
| Antidrupsysteem | Ja |
| Zelfreinigende zool | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Verbruik
| Energieverbruik | 3.00 kWh |
| Energiekost | 1.17 euro/uur |
| Ecofunctie | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Snoerlengte | 2.5 m |
| Draadloos | Neen |
| Kleur | Zwart/Paars |
| Afmetingen (HxBxD) | 16.3 x 15.1 x 31.6 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | 2 in 1 Micro-Calc filter, houdt kalkdeeltjes >0.2mm tegen, Durilium AirGlide Autoclean |
| Spray | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7845413 |