De LENOVO LEGION GO S CARRY CASE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze hoesjes voor tablets en kies je andere tablethoes uit 9 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LENOVO LEGION GO S CARRY CASE
LENOVO LEGION GO S CARRY CASE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LENOVO LEGION GO S CARRY CASE
Technische specificaties over de LENOVO LEGION GO S CARRY CASE
Belangrijkste kenmerken
| Compatibel model | Lenovo Legion Go S |
| Maximaal schermformaat | 8 " |
Algemeen
| Type | Hoes |
| Omschrijving | - |
| Maximaal schermformaat | 8 " |
| Kleur | Zwart |
| Ecocheques | Neen |
| Compatibel model | Lenovo Legion Go S |
| Compatibiliteit | Lenovo Legion Go S |
| Minimaal schermformaat | 8 " |
| Vanden Borre-code | 7645228 |