De TINECO FLOOR ONE S7 FLASHDRY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze vloerreinigers en kies je vloerreiniger uit 43 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
TINECO FLOOR ONE S7 FLASHDRY
TINECO FLOOR ONE S7 FLASHDRY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de TINECO FLOOR ONE S7 FLASHDRY
Technische specificaties over de TINECO FLOOR ONE S7 FLASHDRY
Belangrijkste kenmerken
| Max. batterij-autonomie | 40 min. |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Vermogen | 230 W |
Algemeen
| Type | Vloerreiniger |
| Max. batterij-autonomie | 40 min. |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Oplaadtijd | 4.5 u. |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Ja |
| Gewicht | 5.2 kg |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Vermogen | 230 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 111 x 26 x 26 cm |
| Kleur | Zwart |
Inbegrepen accessoires
| Luchtfilter | Te vervangen filter |
| Bijgeleverde accessoires | - |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | FlashDry-zelfreiniging, MHCBS-technologie, zelfreiniging met één klik, dubbelzijdige randreiniging, iLoop slimme detectiesensor |
| Vanden Borre-code | 7715641 |