De CANDY CW50BP12307U1-S is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze wasmachines en kies je wasmachine uit 145 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANDY CW50BP12307U1-S
CANDY CW50BP12307U1-S
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANDY CW50BP12307U1-S
Technische specificaties over de CANDY CW50BP12307U1-S
Belangrijkste kenmerken
| Wascapaciteit | 5 kg |
| Maximale zwiersnelheid | 1200 tr/min |
| Geluidsniveau | 69 dB |
Algemeen
| Type | Wasmachine |
| Wascapaciteit | 5 kg |
| Maximale zwiersnelheid | 1200 tr/min |
| Minimum zwiersnelheid | 600 tr/min |
| Zwierresultaat | C |
| Geluidsniveau | 69 dB |
| Type motor | Invertermotor |
| Plaats deurscharnieren | Links |
Verbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 39 kWh/100 cycli |
| Waterverbruik | 31 l/cyclus |
| Energiekost | 15.21 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Stoomfunctie | Neen |
| Antivlekkenfunctie | Neen |
| Delicaat programma | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Handwasprogramma | Neen |
| Programma lage temperatuur | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Programma's | Eco 40-60, Katoen 20°C, Snel 14?, Gemengde en bonte was, Katoen, Synthetisch, Fijne was, Sport, Handwas, Hygiëne+, Jeans, Afpompen en centrifugeren |
| Voorwas | Ja |
Comfort en veiligheid
| Display | Ja |
| Dosering van het wasmiddel | Doseeradvies |
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Functie inkorting programma | Neen |
| Binnenverlichting | Neen |
| Bediening via smartphone | Ja, via de app |
| Spoelstop | Ja |
| Beladingsherkenning | Elektronisch |
| Snelle wasmiddelactivatie | Neen |
| Automatische stand-by-modus | Neen |
| Schuimdetectie | Neen |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Antilekbeveiliging | Enkele beveiliging (darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 71 x 51 x 48.8 cm |
| Gewicht | 47 kg |
| Kleur | Wit |
Extra kenmerken
| Warmwateraansluiting mogelijk | Neen |
| Bijzonderheden | Mini-aqua, smart spray, kussentrommel, stille werking, antibacteriële behandeling, snelprogramma van 15 minuten, anti-rimpelfunctie |
| Woolmark-gecertificeerd | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 10 jaar |
| Vanden Borre-code | 7636970 |