De DREAME Z1 ROBOTIC POOL CLEANER is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze zwembadrobots en kies je zwembadrobot uit 2 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DREAME Z1 ROBOTIC POOL CLEANER
DREAME Z1 ROBOTIC POOL CLEANER
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DREAME Z1 ROBOTIC POOL CLEANER
Technische specificaties over de DREAME Z1 ROBOTIC POOL CLEANER
Algemeen
| Reinigingszone | 180 m² |
| Debiet | 30 m³/u |
| Max. batterij-autonomie | 4 u. |
| Oplaadtijd | 6 u. |
| Schoonmaakroute | PoolSense™ |
| Afstandsbediening | Neen |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Reinigingsoppervlak | Bodem, wanden, waterlijn |
Functies
| Type | Zwembadrobot |
| Waterfilter | Ja |
| Wifi | Ja |
| App beschikbaar | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Terughaalhaak, magnetische oplader |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Draadloos | Ja |
| Afmetingen (HxBxD) | 28.2 x 47 x 42.4 cm |
| Gewicht | 11.8 kg |
| Vanden Borre-code | 7686439 |