De ACER PM161Q B1bmiuux is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 132 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ACER PM161Q B1bmiuux
ACER PM161Q B1bmiuux
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ACER PM161Q B1bmiuux
Technische specificaties over de ACER PM161Q B1bmiuux
Belangrijkste kenmerken
| Schermdiagonaal | 15.6 " (40 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Reactiesnelheid | 4 ms |
| Curved scherm | Neen, Plat |
Algemeen
| Type | Draagbaar monitor |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermdiagonaal | 15.6 " (40 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Type scherm | Lcd |
| Schermtechnologie | IPS |
| Reactiesnelheid | 4 ms |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Curved scherm | Neen, Plat |
| Kijkhoek horizontaal | 170 ° |
| Kijkhoek verticaal | 170 ° |
| Gebruik | Kantoor |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | Niet meegedeeld |
| Dynamisch contrast | 100000000 :1 |
| In hoogte verstelbaar | Neen |
| Kantelbaar | Ja |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| HDMI-ingangen | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Thunderbolt | Neen |
| DVI-poort | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| USB-aansluiting | 2x USB-C 3.1 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Synchronisatie met grafische kaart | Neen |
Verbruik
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik | 8 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 11 kWh/1000u |
| Energiekost | 3.12 euro/1000uur |
| Energieklasse HDR | F |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 75 x 75 |
| Gewicht | 0.69 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 22.1 x 35.54 x 1.01 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 7675259 |