De MSI PRO MP242PMG is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 132 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MSI PRO MP242PMG
MSI PRO MP242PMG
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MSI PRO MP242PMG
Technische specificaties over de MSI PRO MP242PMG
Belangrijkste kenmerken
| Schermdiagonaal | 23.8 " (60 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Curved scherm | Neen, Plat |
Algemeen
| Type | Pc-scherm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermdiagonaal | 23.8 " (60 cm) |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Type scherm | Lcd |
| Schermtechnologie | IPS |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Curved scherm | Neen, Plat |
| Kijkhoek horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek verticaal | 178 ° |
| Gebruik | Kantoor |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Ja, stereo |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | 1500 :1 |
| Dynamisch contrast | Niet meegedeeld |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| HDMI-ingangen | Ja |
| DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Thunderbolt | Neen |
| DVI-poort | Neen |
| VGA-aansluiting | Ja |
| USB-aansluiting | 3x USB 2.0 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Synchronisatie met grafische kaart | Neen |
Verbruik
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 18 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 22 kWh/1000u |
| Energiekost | 7.02 euro/1000uur |
| Energieklasse HDR | F |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 41.2 x 54 x 22.7 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 7660901 |