De HP OMNIDESK SLIM S03-0008NB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze desktop pc en kies je desktop pc uit 77 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP OMNIDESK SLIM S03-0008NB
HP OMNIDESK SLIM S03-0008NB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP OMNIDESK SLIM S03-0008NB
Technische specificaties over de HP OMNIDESK SLIM S03-0008NB
Belangrijkste kenmerken
| Processor | Intel® Core ™ i5-14400 |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 730 |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
Algemeen
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Processor | Intel® Core ™ i5-14400 |
| Kloksnelheid processor | 1.8 GHz (4.7 GHz Turbo) |
| Processor kernen | Deca Core (10) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.4 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| USB-aansluiting | 3x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Thunderbolt | Neen |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | Niet van toepassing |
| Thunderbolt 5 (USB‑C) | Niet van Toepassing |
Comfort en veiligheid
| Frontcamera | Neen |
| Ingebouwde luidspreker | Neen |
| Toetsenbord | Niet bijgeleverd |
| Muis meegeleverd | Niet bijgeleverd |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Vanden Borre-code | 7660707 |