De SIEMENS SX85EX13CE - iQ500 60 cm XXL is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 149 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SIEMENS SX85EX13CE - iQ500 60 cm XXL
SIEMENS SX85EX13CE - iQ500 60 cm XXL
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SIEMENS SX85EX13CE - iQ500 60 cm XXL
Siemens SX85EX13CE (XXL): ruimte voor al jouw vaat
Kies voor de Siemens SX85EX13CE, een extra hoge vaatwasser die perfect in jouw keuken past en je heel wat meer laadruimte geeft. Met een capaciteit voor 14 couverts en slimme functies verlicht dit inbouwmodel jouw dagelijkse afwasritueel. Geniet van flexibiliteit, efficiëntie en glanzende resultaten.
Grote capaciteit met XXL-formaat
Deze XXL vaatwasser heeft een verhoogde nishoogte (van 86,5 cm tot 92,5 cm) en biedt daardoor merkbaar meer binnenruimte dan standaardmodellen. Dit is ideaal voor grote gezinnen of als je vaak grote pannen, schalen of bakplaten wilt afwassen. Je hebt de flexibiliteit om de vaat van een flinke maaltijd in één keer weg te werken.
Supersnel resultaat met varioSpeed Plus
Wil je dat jouw vaat snel schoon is? Met de varioSpeed Plus-functie verkort je de programmaduur met maximaal tweederde. Je kunt deze optie op elk moment inschakelen, zelfs als het programma al loopt. Je vaat is tot drie keer sneller schoon en droog met dezelfde perfecte resultaten. Dit bespaart je kostbare tijd na een etentje.
Perfecte bescherming voor je glaswerk
Je meest delicate glazen plaats je veilig in de speciale glassZone. Zes geïntegreerde sproeiers zorgen voor zachte, continue waterstralen die afzonderlijke glazen grondig reinigen zonder fragiel materiaal te beschadigen. De siliconen antislip-oppervlakken in de zone beschermen je waardevolle glazen tegen krassen en verschuiven.
Automatische deuropening voor optimale droging
Het EfficientDry droogsysteem, in combinatie met een warmtewisselaar, zorgt voor een uitstekend droogresultaat. Aan het einde van het programma opent de deur van de vaatwasser automatisch om de luchtcirculatie te verbeteren. Zo komt je vaat kurkdroog uit het toestel, zonder dat je extra energie verbruikt voor een verwarmingselement.
Slimme bediening met Home Connect
Bedien je vaatwasser eenvoudig via de Home Connect-app op je smartphone. Je start het programma op afstand, krijgt meldingen wanneer het af is of schakelt de varioSpeed Plus-functie in. Dankzij de mogelijkheid tot stembediening (via bijvoorbeeld Google Assistant of Amazon Alexa) wordt het bedienen van je toestel nog eenvoudiger.
Technische specificaties over de SIEMENS SX85EX13CE - iQ500 60 cm XXL
Belangrijkste kenmerken
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar + Automatische deuropening |
Algemeen
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar + Automatische deuropening |
| Capaciteit | 14 bestekken |
| Type motor | Inductiemotor |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Deur-op-deur |
| Geluidsniveau | 42 dB |
Verbruik
| Energieklasse | A |
| Waterverbruik | 9 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 21.06 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Aantal temperaturen | 6 |
| Aantal programma's | 8 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Ja |
| Stil programma | Ja |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Ja |
| Programma's | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intensief 70 °C, Kort 60 °C, Snel 45 °C, Glass 40 °C, Silence 50 °C, Favourite |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Speciale functies | Home Connect via WLAN (afstandsbediening voor vaatwasser), Hogedrukzone, Halve belading, Snelheid op aanvraag - varioSpeedPlus |
Comfort en veiligheid
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Signaal einde programma | Ja |
| Cyclusindicator | Resttijd indicator |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Ja |
| Geassisteerde opening | Neen |
| Binnenverlichting | Neen |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | Klein lcd-display met led-indicatoren |
| Bovenkorf | In hoogte regelbaar |
| Neerklapbaar bordenrek | Ondermand en bovenmand |
| Intensieve zone in onderkorf | Ja |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Tot 60°C |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Minimale hoogte van het decoratiepaneel | 70.5 cm |
| Maximale hoogte van het decoratiepaneel | 77.5 cm |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 86.5 - 92.5 x 59.8 - 60.8 x 55 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 86.5 x 59.8 x 55 cm |
| Kleur | Zie kleur bedieningspaneel |
| Kleur bedieningspaneel | Niet van toepassing (in binnenkant deur) |
| Gewicht | 40.1 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Home Connect, glassZone, timeLight, varioSpeed Plus |
| Kan op hoogte ingebouwd worden | Neen |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7699409 |