De LENOVO LEGION GO 2 Z2 EXTR 2TB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 297 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LENOVO LEGION GO 2 Z2 EXTR 2TB
LENOVO LEGION GO 2 Z2 EXTR 2TB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LENOVO LEGION GO 2 Z2 EXTR 2TB
Technische specificaties over de LENOVO LEGION GO 2 Z2 EXTR 2TB
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 8.8 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Oled |
| Processor | AMD Ryzen Z2-AMD Ryzen Z2 Extreme (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Opslagcapaciteit | 2 TB SSD |
| RAM-geheugen | 32 GB DDR5 |
| Grafische kaart | AMD Integrated Radeon Graphics |
Algemeen
| Type | Draagbare spelconsole |
| Scherm | 8.8 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Oled |
| Processor | AMD Ryzen Z2-AMD Ryzen Z2 Extreme (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| Kloksnelheid processor | 2 GHz (5 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 32 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 2 TB SSD |
| Grafische kaart | AMD Integrated Radeon Graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Ja |
| Verversingssnelheid | Tot 144 Hz |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Neen |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
Functies
| USB-aansluiting | 2x USB-C 4.0 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (USB-C - HDMI) |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 0.92 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 4.22 x 29.5 x 13.67 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Laptop, voor gaming |
| Vanden Borre-code | 7640862 |