De SONY BRAVIA UHD 4K 55 INCH XR-55X93KAEP (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 175 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA UHD 4K 55 INCH XR-55X93KAEP (2022)
SONY BRAVIA UHD 4K 55 INCH XR-55X93KAEP (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA UHD 4K 55 INCH XR-55X93KAEP (2022)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA UHD 4K 55 INCH XR-55X93KAEP (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Coaxiaal |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 42.90 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 110 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | 162 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 75 / 85 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | XR55X93KAEP |
| Bijzonderheden | Een veelzijdige standaard met 2 posities geeft u de keuze tussen een standaardpositie die de focus op het beeld legt, of een smalle positie voor kleinere meubels |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 74 x 123.3 x 33.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.1 x 123.3 x 7.2 cm |
| Gewicht | 17.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7927703 |
| EAN-code | 4548736138032 |
| Fabrikantcode | XR55X93KAEP |