De THOMSON 43UG4S14W is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 193 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
THOMSON 43UG4S14W
THOMSON 43UG4S14W
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de THOMSON 43UG4S14W
Technische specificaties over de THOMSON 43UG4S14W
Algemeen
| Schermdiagonaal | 43 " (109 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Led |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Totaal vermogen (RMS) | 16 W |
| Backlight | Direct-led |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| HDR-compatibiliteit | HDR10 |
| Processor | Arm Cortex-A55*4 1.45GHz |
| Geluid | Virtual surround |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
| Aantal speakers | 2 |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| HDMI eARC | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| Digitale audio-out | Optisch |
| Analoge audio-in | Mini-jack 3.5mm |
| ARC via HDMI | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| USB-aansluiting | 3 x |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 19.50 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 50 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | 51 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 3 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 43UG4S14W |
| Bijzonderheden | TV Blanc |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Wit |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 60 x 96 x 17 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56 x 96 x 9 cm |
| Gewicht | 5.82 kg |
| Vanden Borre-code | 7689527 |