De CANON RF 24-105/4-7,1 IS STM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze lenzen en kies je lens uit 159 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON RF 24-105/4-7,1 IS STM
CANON RF 24-105/4-7,1 IS STM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON RF 24-105/4-7,1 IS STM
Technische specificaties over de CANON RF 24-105/4-7,1 IS STM
Belangrijkste kenmerken
| Lensvatting | Canon RF |
| Minimum scherpstelafstand | 0.2 m |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
Algemeen
| Lenstype | Standaard zoomlens |
| Compatibiliteit | Canon EOS (DSLR) |
| Brandpuntsafstand | 24 - 105 mm |
| Diafragma | f/4 - 7.1 |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Stille scherpstelmotor | Ja |
| Lensvatting | Canon RF |
| Minimum scherpstelafstand | 0.2 m |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Uitvoering | Kunststof |
| Filterdiameter | 67 mm |
| Diameter | 76.6 mm |
| Lengte | 67 mm |
| Gewicht | 395 g |
| Bijgeleverde accessoires | Stofkap, lensdop, hoes, zonnekap |
| Bijzonderheden | - |
| Fabrikantcode | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7992939 |