De TAMRON 18-300/3.5-6.3 Di III-A Z is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze lenzen en kies je lens uit 159 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
TAMRON 18-300/3.5-6.3 Di III-A Z
TAMRON 18-300/3.5-6.3 Di III-A Z
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de TAMRON 18-300/3.5-6.3 Di III-A Z
Technische specificaties over de TAMRON 18-300/3.5-6.3 Di III-A Z
Belangrijkste kenmerken
| Lensvatting | Nikon Z (DX) |
| Minimum scherpstelafstand | 0.15 m |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
Algemeen
| Lenstype | Standaard zoomlens |
| Compatibiliteit | APS-C |
| Brandpuntsafstand | 18 - 300 mm |
| Diafragma | f/3.5 - 6.3 |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Stille scherpstelmotor | Ja |
| Lensvatting | Nikon Z (DX) |
| Minimum scherpstelafstand | 0.15 m |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Uitvoering | Kunststof |
| Filterdiameter | 67 mm |
| Diameter | 75.5 mm |
| Lengte | 125.6 mm |
| Gewicht | 635 g |
| Bijgeleverde accessoires | Stofkap, lensdop, hoes |
| Bijzonderheden | - |
| Fabrikantcode | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7656734 |