De ECOFLOW DELTA PRO 3 SMART BATTERY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze power stations en zonnepanelen en kies je powerstation en zonnepaneel uit 15 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ECOFLOW DELTA PRO 3 SMART BATTERY
ECOFLOW DELTA PRO 3 SMART BATTERY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ECOFLOW DELTA PRO 3 SMART BATTERY
Technische specificaties over de ECOFLOW DELTA PRO 3 SMART BATTERY
Belangrijkste kenmerken
| AC uitgang | 5 x 4000W max |
| DC uitgang | Niet van toepassing |
Algemeen
| Type | Powerstation |
| Batterijcapaciteit (Wh) | 4 kWh |
| DC uitgang | Niet van toepassing |
| AC uitgang | 5 x 4000W max |
| Oplaadtijd | 2 u. |
| App beschikbaar | Ja |
| Ecocheques | Neen |
Verbindingen
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| USB-aansluiting | 2x Usb-a + 2x Usb-c |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 34.1 x 41 x 69.3 cm |
| Gewicht | 51.1 kg |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
Extra kenmerken
| Garantie | 2 jaar |
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 7695667 |