De CROCK-POT TURBO EXPRESS CR062 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze slowcookers en kies je slowcooker uit 12 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CROCK-POT TURBO EXPRESS CR062
CROCK-POT TURBO EXPRESS CR062
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CROCK-POT TURBO EXPRESS CR062
Technische specificaties over de CROCK-POT TURBO EXPRESS CR062
Belangrijkste kenmerken
| Type | Multicooker |
| Vermogen | 1400 W |
| Inhoud | 5.6 l |
Algemeen
| Type | Multicooker |
| Vermogen | 1400 W |
| Bijzonderheden | extra snel , sterilisatiefunctie voor babyflessen en jampotjes, voor 6 personen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Stoommandje, sous-vide- rek, kunstof lepel |
Functies
| Automatische warmhoudfunctie | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Verbindingen
| App beschikbaar | Neen |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 5.6 l |
| Programmeerbaar | Ja |
| Voorgeprogrammeerde recepten | Ja |
| Recepten meegeleverd | Ja, boekje inbegrepen |
| Display | Ja |
| Zichtbaar waterniveau | Neen |
| Timer | Ja |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Vaatwasbestendig | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal kom | Aluminium |
| Afmetingen (HxBxD) | 34 x 31 x 31 cm |
| Gewicht | 5.97 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7782209 |