De SAMSUNG GALAXY S25 ULTRA 5G 12/512GB TITANIUM BLACK EU is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 313 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG GALAXY S25 ULTRA 5G 12/512GB TITANIUM BLACK EU
SAMSUNG GALAXY S25 ULTRA 5G 12/512GB TITANIUM BLACK EU
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG GALAXY S25 ULTRA 5G 12/512GB TITANIUM BLACK EU
De Galaxy S25 Ultra 512GB is uitgerust met een 6,9’’ Dynamic AMOLED 2X‑scherm met adaptieve verversing. Vision Booster zorgt ervoor dat het scherm leesbaar blijft in fel daglicht.
De quad‑camera combineert een 200 MP‑sensor met een ultragroothoeklens en optische zoommodules van 3x en 5x, ondersteund door stabilisatie.
De 5000 mAh‑accu ondersteunt zowel snel opladen als draadloos opladen. Het toestel heeft een titanium frame, Gorilla Armor 2‑glas en een IP68‑classificatie.
Technische specificaties over de SAMSUNG GALAXY S25 ULTRA 5G 12/512GB TITANIUM BLACK EU
Algemeen
| Processor | Qualcomm-Snapdragon 8 Elite / SM8750 |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Scherm | 6.9 inch, 3120 x 1440 (Quad HD+), Dynamic Amoled 2X |
| Camera | 200 Mp (f/1.7) + 50 Mp (f/3.4) + 50 Mp (f/2) + 10 Mp (f/2.4) |
| Capaciteit batterij | 5000 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Kloksnelheid processor | 2x 4.47GHz + 6x 3.53 GHz |
| Type camera achteraan | Groothoek + Super groothoek + Telelens + Periscope telelens |
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Videoresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) 30 fps |
Functies
| Type | Smartphone |
| Autofocus | Dual Pixel PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | Ja |
| Frontcamera | 12 Mp (f/2.2) |
| Flash frontcamera | Neen |
| Mobiel internet | 5G |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Nano Sim + eSim |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP68 |
| Vingerafdruksensor | Ja, in het scherm |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11be (Wifi 7) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM + eSIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi, inclusief batterij delen (lader in optie) |
| Max. vermogen draadloos opladen | Niet van toepassing |
| Fast Charge (Power Delivery) | Ja |
| Max. vermogen snelladen | 45 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass Armor 2 |
| Materiaal behuizing | Titanium |
| Gewicht | 219 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 16.23 x 7.76 x 0.82 cm |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires 1 | USB-C / USB-C-Kabel |
| Bijgeleverde accessoires 2 | - |
| Bijgeleverde accessoires 3 | - |
| Bijgeleverde accessoires 4 | - |
| Bijgeleverde accessoires 5 | - |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.2 W/kg, Categorie D |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 7636210 |