De PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 65 INCH 65PUS8848 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 65 INCH 65PUS8848 (2023)
PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 65 INCH 65PUS8848 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 65 INCH 65PUS8848 (2023)
Philips TV The One Ambilight 3 UHD 4K 65 Inch 65PUS8848 (2023)
Upgrade je homecinema met de Philips TV The One Ambilight 3 UHD 4K 65 Inch 65PUS8848 (2023). Haal deze tv in huis voor meeslepend kijkplezier!
Sfeervolle kijkervaring
Geniet van Ambilight-technologie die reageert op je content. Het scherm omhult zich met kleurrijke lichteffecten waardoor je tv groter lijkt en je nog dieper in je film, serie of game wordt meegezogen.
Briljante en scherpe beeldkwaliteit
De Philips P5-engine versterkt elk detail. De kleuren spatten van het scherm en de bewegingen zijn vloeiend. Dankzij het scherpe 4K UHD-scherm met HDR-compatibiliteit zie je alles, zelfs in de donkerste en lichtste scènes. Geniet van een oogstrelende visuele ervaring!
Bioscoopervaring met Dolby Vision en Dolby Atmos
Beelden zijn perfect afgestemd en geluiden komen van alle kanten in je woonkamer. Beleef je favoriete films, programma's en games nog intenser.
Stijlvol ontwerp met draaiende standaard
De vrijwel randloze tv past naadloos in je interieur. Met de draaiende standaard positioneer je de Philips TV The One Ambilight 3 UHD 4K 65 Inch 65PUS8848 gemakkelijk waar je maar wil.
Gaming op hoog niveau
Voor de gamers: geniet van de ultieme game-ervaring met 120 Hz, VRR en FreeSync. Supersnelle gameplay, vloeiende graphics en de Ambilight-gamemodus tillen jouw gaming naar nieuwe hoogten.
Technische specificaties over de PHILIPS THE ONE AMBILIGHT 3 UHD 4K 65 INCH 65PUS8848 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 10 bit |
| Processor | Quad Core processing power |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 33.15 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 85 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 182 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43 & 50 & 55 & 65 & 75 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 65PUS8848/12 |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 90.5 x 154.1 x 28 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.4 x 145.1 x 8.4 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Vanden Borre-code | 7814720 |
| EAN-code | 8718863037966 |
| Fabrikantcode | 65PUS8848/12 |